Przedostatni mecz rundy jesiennej

Wodociągi odrabiają zaległości. W środowy wieczór, wicemistrzowie z poprzedniego sezonu rozegrali przedostatni mecz rundy jesiennej Gminnych Rozgrywek Amatorów na Orliku o Puchar Wójta Gminy Oświęcim Alberta Bartosza. Na sztucznej murawie boiska w Brzezince zmierzyli się z zespołem FC Beniaminek i przeskoczyli debiutantów wygrywając 6:3.

Doświadczenie zaprocentowało dwoma trafieniami przed przerwą, bo najpierw Dawid Winkler w 7 minucie, a następnie Paweł Kosowski w 19 minucie zapewnili swojej drużynie prowadzenie 2:0. W drugiej połowie ten sam duet: Dawid Winkler w 25 minucie i Paweł Kosowski w 27 minucie podwyższyli wynik na 4:0 i dopiero wtedy młodzież przejęła inicjatywę. Krzysztof Włodarczyk w 29 minucie strzelił pierwszego gola, a Tomasz Bratek w 34 minucie poszedł jego śladem. Zespół Wodociągów był jednak czujny i odpowiedział golem Mariusza Bieni w 36 minucie i znowu miał bezpieczną przewagę trzech goli – 5:2. Także w ostatnich sekundach gry na bramkę zdobytą przez Mateusza Harmatę w 38 minucie Wodociągi zareagowały kontrą sfinalizowaną przez Roberta Bisagę, który w 40 minucie postawił pieczęć na zwycięstwie.

Do zakończenia rundy jesiennej pozostał więc jeszcze tylko jeden zaległy mecz, w którym Wodociągi w czwartek (3.11) o godzinie 19.45 zmierzą się z JT Cleaning. Stawką tej konfrontacji będzie tytuł mistrza jesieni, o który walczy zespół JT Cleaning i kolejność na podium, bo Wodociągi mają jeszcze szansę nawet na drugą pozycję w tabeli...