Osiem drużyn przystąpi do rozgrywek

Na poniedziałkowym spotkaniu kapitanów drużyn, które w sezonie 2016/2017 grać będą w Gminnych Rozgrywkach Amatorów o Puchar Wójta Gminy Oświęcim Alberta Bartosza, spotkali się przedstawiciele ośmiu zespołów. Po krótkim omówieniu regulaminu, proponowanych zmian i zgłoszonych wniosków, przeprowadzone zostało losowanie numerów startowych, czyli ustalono rywali na pierwszą kolejkę.

W poniedziałek 19 września zmierzą się:

o godzinie 18.00: broniący mistrzowskiego tytułu JT Cleaning z WSO Muzeum,

o godzinie 18.45: debiutujący w rozgrywkach zespół, który nie podał jeszcze nazwy z drużyną o nazwie SKANDaliści, składającą się w dużej mierze z zawodników grających w poprzednim sezonie w Husarmii,

o godzinie 19.30: przekształcona z grającej wiosną pod nazwą Reanimacja drużyna ZMSP Oświęcim z Wodociągami,

o godzinie 20.15: Abrakadabra z Urzędem Gminy Oświęcim.

Następne kolejki zaplanowano na dni: 26 września, 3 października, 10 października, 17 października, 24 października i 31 października. Po rozegraniu 7 serii spotkań przewidziana jest „dogrywka”, czyli Puchar Ligi, na który zaplanowano trzy terminy: 7 listopada – I runda, 10 listopada – II runda i 14 listopada – mecz finałowy i spotkania o miejsca: trzecie, piąte i siódme.