Lider z Urzędu

W środowym (23.09) meczu kończącym pierwszą kolejkę Gminnych Rozgrywek Amatorów na Orliku o Puchar Wójta Gminy Oświęcim Alberta Bartosza na sztucznej murawie kompleksu sportowego w Brzezince spotkały się drużyny WSO Muzeum i Urzędu Gminy. „Muzealnicy” stawili się do gry w bardzo licznym składzie, ale to nie wystarczyło. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Skarbnik Gminy Jacek Soboń, a jego śladem błyskawicznie poszli Marek Krawczyk, Bartłomiej Smolarek i Mariusz Klimas, którzy wywindowali rezultat pierwszej połowy na 4:0. Po wznowieniu gry przez sędziego Krzysztofa Jakubika ponownie trafili Marek Krawczyk i Bartłomiej Smolarek. Natomiast wynik, w odpowiedzi na kolejne niewykorzystane okazje, między innymi strzały w słupki obydwu najskuteczniejszych zawodników i uderzenie zastępcy wójta Mirosława Smolarka wybite z linii bramkowej, zespół WSO odpowiedział trafieniem, znanego przed laty z gry w hokejowej drużynie Unii Oświęcim Kazimierza Jarnota. Nie zepsuło to jednak dobrego humoru zwycięzcom, którzy do drugiej kolejki rozgrywek przystąpią w roli lidera.

A oto protokół meczu:

Urząd Gminy – WSO Muzeum 6:1 (4:0)

Strzelcy bramek: Jacek Soboń, Marek Krawczyk 2, Bartłomiej Smolarek 2, Mariusz Klimas – Kazimierz Jarnot.

I zestaw par drugiej kolejki zaplanowanej na czwartek (24.09).

godz. 18.00: Wodociągi – Urząd Gminy

godz. 19.00: JT Cleaning – WSO Muzeum

godz. 20.00: Husarmia – OSP Brzezinka.

Powiązana galeria: