GRAM na Orliku o Puchar Ligi - Jesień 2015

1. Urząd Gminy Oświęcim 5 15 31 – 10 5 0 0

2. Wodociągi                    5 10 20 – 11 3 1 1

3. JT Cleaning                  5 7 14 – 11 2 1 2

4. OSP Brzezinka*           5 6 12 – 15 2 0 3

5. Husarmia                     5 6 7 – 20 2 0 3

6. WSO Muzeum              5 0 4 – 21 0 0 5

*O wyższym miejscu OSP Brzezinka zadecydował wynik bezpośredniego meczu z Husarmią, wygranego przez OSP 8:2.

Kolejność w tabeli rundy jesiennej była podstawą zestawienia par rundy kwalifikacyjnej Pucharu Ligi – Jesień 2015, zaplanowanej na 22.10.2015 roku. Zmierzą się:

godz. 18.00: JT Cleaning – OSP Brzezinka,

godz. 19.00: Wodociągi – Husarmia,

godz. 20.00: WSO Muzeum – Urząd Gminy Oświęcim.

Mecze trwać będą 2x20 minut, a w przypadku remisu, zwycięzcę wyłonią rzuty karne.

W fazie finałowej Pucharu Ligi – Jesień 2015, zaplanowanej na 29.10.2015 roku pokonani z rundy kwalifikacyjnej, od godziny 18.00 zagrają o miejsca 4-6, a zwycięzcy od godziny 19.30 rywalizować będą o miejsca 1-3. W tej fazie obowiązywać będzie system każdy z każdym 1x25 minut. Szczegółowy terminarz tych spotkań zostanie opracowany po rozegraniu rundy kwalifikacyjnej.

Uwaga! Gra w Pucharze Ligi – Jesień 2015 wymaga dodatkowej opłaty na pokrycie kosztów za sędziowanie w kwocie 15 zł (słownie: piętnaście złotych) od drużyny.